Posiadanie najlepszego soundbara jest niezbędne w każdej konfiguracji kina domowego, zwłaszcza teraz, gdy spędzamy więcej czasu w naszych salonach niż kiedykolwiek.

Soundbary to kompaktowy i ekonomiczny sposób na wydobycie tego, co najlepsze z Twoich ulubionych filmów, muzyki i programów telewizyjnych bez konieczności rezygnacji z drogiego i nieporęcznego zestawu głośników. A ponieważ wiele soundbarów jest wyposażonych w subwoofery lub je obsługuje, możesz łatwo dodać satysfakcjonujące basy do swojego obszaru rozrywki.

Soundbary dostępne są w różnych rozmiarach i zakresach cenowych - od kompaktowych modeli budżetowych do dużych głośników klasy premium, które mają mnóstwo zaawansowanych funkcji. Tak więc bez względu na to, ile miejsca masz w centrum rozrywki (lub w portfelu), jest to soundbar dla Ciebie. Chcesz ożywić swoje domowe imprezy Netflix i maratony gier wideo? Zapoznaj się z naszymi propozycjami najlepszych soundbarów, które możesz kupić już teraz.

  • Najlepszy głośnik Bluetooth teraz
  • Jakie są najlepsze głośniki zewnętrzne?
  • Najlepsze telewizory: Co powinieneś teraz kupić

Jakie są najlepsze soundbary?

Przetestowaliśmy dziesiątki soundbarów i uznaliśmy Sonos Playbase za najlepszy całościowy soundbar dla tych, którzy chcą wydać więcej, dzięki jego wszechstronności i bogatemu brzmieniu jako głośnika kina domowego. Jeśli masz budżet, Vizio SB2920 (78.99/£100/AU$150) znajduje się na czele naszej listy najlepszych tanich listew dźwiękowych.

Jesteśmy również fanami Bose Soundbar 500, który zapewnia bogaty dźwięk i wsparcie zarówno dla Amazon Alexa i Google Assistant za solidną cenę, jak i dla Roku Smart Soundbar, który zawiera wbudowany odtwarzacz HDR Roku 4K.

Ale co zrobić, jeśli potrzebujesz soundbara, który zmieści się w ciasnej przestrzeni w centrum rozrywki? W takim przypadku Polk MagniFi Mini jest doskonałym rozwiązaniem, zapewniającym duży dźwięk pomimo swoich kompaktowych wymiarów, a jednocześnie oferującym bezprzewodowy subwoofer i wsparcie dla dźwięku Google Cast.

Z drugiej strony, niektóre kolumny dźwiękowe, takie jak HW-N850 Samsunga, są wyposażone tak, aby zastąpić pełną konfigurację kina domowego. Oferta Samsunga obejmuje 48 cali i zawiera 13 przetworników, tworząc wirtualną przestrzeń dźwięku przestrzennego, która może naprawdę ogarnąć całe pomieszczenie. Ale przy cenie przekraczającej 1000 dolarów, to jest właśnie takie doświadczenie, którego można się spodziewać.

Na horyzoncie pojawiło się również kilka nowych wspaniałych pasm dźwiękowych, w tym elegancki Vizio Elevate o świeżym wyglądzie i wysokiej rozdzielczości Dolby Atmos, a także TCL Alto 9+ o wyjątkowym wyglądzie retro.

Ale nie musisz czekać, aż unowocześnisz swój system rozrywki domowej o wspaniały dźwięk. Zobacz wszystkie nasze najlepsze ścieżki dźwiękowe poniżej.

Najlepsze soundbary, jakie można dziś kupić

1. Sonos Playbase

Najlepszy ogólny soundbar

Premium Sonos Playbase posiada wszystko, czego można chcieć w soundbarze, oferując dźwięk wypełniający pomieszczenie w eleganckim projekcie, który będzie wyglądał świetnie w centrum rozrywki lub bezpośrednio pod telewizorem. Dlatego właśnie jest to najlepszy soundbar, jaki można kupić.

Playbase jest duży na basie (jak sama nazwa wskazuje) i oferuje bogaty wokal dzięki 10 specjalnie zaprojektowanym przetwornikom. Wykonuje również świetną robotę podwojenia głośnika Wi-Fi dla każdej z Twoich ulubionych aplikacji muzycznych. Ale co najlepsze, można go sparować z dowolnymi innymi głośnikami Sonos w domu, aby uzyskać najlepsze wrażenia w wielu pomieszczeniach, a także obsługuje polecenia głosowe za pośrednictwem Alexa Amazon.

2. Yamaha YAS-108

Yamaha YAS-108 oferuje imponującą ilość funkcji za pasek dźwiękowy o wartości 200 USD, w tym HDMI, 4K passthrough, różne tryby dźwięku i obsługę Bluetooth do zagłuszania muzyki. Dzięki wbudowanym subwooferom, które podbijają niskie tony bez potrzeby stosowania dodatkowych głośników, Yamaha YAS-108 oferuje również doskonały dźwięk w swojej małej obudowie, oferując wyraziste wysokie tony i satysfakcjonujące basy.

3. WE WNĘTRZU KOGOŚ 2920-C6

Vizio SB2920 to najlepsza wartość barwy dźwięku w swojej cenie, zapewniająca wciągającą scenę dźwiękową, wyraziste wysokie tony i solidny bas, pomimo braku subwoofera. SB2920 zapewnia 95 dB dźwięku z obsługą DTS Studio SoundTM i DTS TruSurroudTM, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą mieć doświadczenie teatralne w ramach swojego budżetu.

4. Polk MagniFi Mini

Żaden soundbar nie pakuje ogromnych ilości dźwięku w maleńkie opakowanie tak jak Polk MagniFi Mini. Ten niepozorny głośnik bezproblemowo wpasuje się w każdą konfigurację i zapewni wyraziste dialogi oraz głębokie basy dzięki dołączonemu subwooferowi bezprzewodowemu. Ponadto, z obsługą Google Cast, MagniFi Mini podwaja się jako świetny domowy głośnik muzyczny.

5. Yamaha YAS-209

Yamaha YAS-209 to doskonały pakiet w przystępnej cenie, który zapewni Ci doskonały dźwięk, bezprzewodowy subwoofer dla wołowych basów i wsparcie Alexa dla wygodnego sterowania głosem. Sam soundbar jest jednym z bardziej eleganckich modeli, które testowaliśmy, z 36-calową konstrukcją, która powinna wyglądać świetnie pod większością telewizorów.