Coraz więcej osób docenia stosowanie wygodnych i inteligentnych rozwiązań w swoich domach, a realme wychodzi naprzeciw takim wymaganiom, oferując wysokiej klasy sprzęty w przystępnych, atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie szczególną popularnością cieszy się realme Techlife Robot Vacuum, który jest połączeniem mopa z wygodnym odkurzaczem. Jego kształt pozwala mu dotrzeć w każde, nawet trudnodostępne miejsca w domu. Z jego pomocą będziesz miał czysto nawet pod łóżkiem czy kanapą i to bez żadnego wysiłku. Idea Smart Home skupia się na tworzeniu wygodnych i komfortowych lokali, w których domownicy będą wyręczani przez nowoczesne urządzenia. Nowoczesny sprzęt czyszczący od realme doskonale wpasowuje się w tę wizję i dostępny jest od ręki w dobrej cenie.

Profesjonalne urządzenie czyszczące dostępne w niskiej cenie

realme Techlife Robot Vacuum to robot odkurzający, wyposażony w nowoczesne rozwiązania sprzyjające utrzymaniu czystości w domu bez żadnego wysiłku. Doskonale dopasowuje się do sprzątanej powierzchni, a czyszczenie przeprowadzane jest w sposób spersonalizowany i dopasowany do konkretnego pomieszczenia. Za jego dokładność odpowiada 38 precyzyjnych czujników, dzięki którym każdy centymetr Twojego mieszkania będzie lśnił tak, jak tego oczekujesz.

Maszyna czyszcząca od realme w trakcie mopowana wykonuje ruchy w kształcie litery „Y”, osiągając w ten sposób najwyższą jakość czyszczenia i niwelując ryzyko powstawania smug czy zacieków. Jej ruchami sterować możesz za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej, dzięki czemu posprzątasz mieszkanie, nawet nie wstając z kanapy. Sterowanie działa również poza domem, możesz więc ustawić wszystko już w pracy i wrócić do czystego, wspaniałego domu, w którym czeka Cię tylko relaks. realme Techlife Robot Vacuum ogranicza poziom hałasu i świetnie nadaje się do mieszkań, w których są małe dzieci czy zwierzęta. Generuje niski poziom hałasu na poziomie 55 dB, więc korzystanie z niego o dowolnej porze nie obudzi domowników.

Inteligentne rozwiązania w realme Techlife Robot Vacuum

Robot sprzątający od realme wyposażony został we wszystkie nowoczesne rozwiązania, które gwarantują jego wysoką jakość działania, skuteczne sprzątanie oraz wygodne sterowanie. Urządzenie to ma niezwykle pojemny akumulator 5200 mAh, który pozwala mu bez problemu posprzątać całe mieszkanie za jednym razem, bez konieczności ładowania. Co więcej, dokupić do niego można również duży pojemnik elektroniczny na wodę o pojemności 300 ml, dzięki któremu czyszczenie podłóg może być jeszcze efektywniejsze. realme Techlife Robot Vacuum dysponuje profesjonalnym systemem ssania 3000 Pa oraz dużym pojemnikiem na kurz (600 ml), nie zawiedzie Cię więc nawet w lokalach o większej powierzchni.

realme Techlife Robot Vacuum dysponuje systemem inteligentnego mapowania oraz nawigacji LiDAR, dzięki którym doskonale odnajdzie się w każdym pomieszczeniu. Wyróżnia się dokładnością na poziomie 98 proc. oraz inteligentnie zoptymalizowaną ścieżką sprzątania. Całą powierzchnię użytkową skanuje w zakresie 360 stopni, możesz więc bez obaw powierzyć mu swój lokal. Co więcej, tylko jedno sprzątanie całego mieszkania wystarczy, abyś mógł podzielić je na kilka różnych obszarów i dostosować do każdego z nich szczegółowe ustawienia czyszczenia, zgodne ze specyfiką konkretnego pomieszczenia.

Stwórz swój własny Smart Home, a na pewno nie pożałujesz

Co sprawia, że idea Smart Home fascynuje coraz więcej osób? Przede wszystkim wygoda, wielofunkcyjność oraz możliwość dostosowania nowoczesnych rozwiązań do każdego domu. Tworząc inteligentne wnętrza, możesz się posługiwać różnorodnymi elektronicznymi urządzeniami, z których wiele znajdziesz w naszym sklepie. W ten sposób bez problemu wyczyścisz podłogi, ale również zadbasz o wiele innych, ważnych dla wszystkich domowników aspektów.

realme Link to wygodna i łatwa w użyciu aplikacja, przy pomocy której możesz sterować swoim Smart Home z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do Internetu w smartfonie, a wszystko pozostanie pod Twoją kontrolą niezależnie od tego, dokąd pojedziesz. Zainwestuj w inteligentne rozwiązania i przekonaj się, na czym polega prawdziwy komfort i wygoda.

Jesteś zainteresowany serią produktów realme? Znajdziesz je w sklepie oficjalnego dystrybutora realme na Polskę: https://realmeshop.pl/