Określenie kwas hialuronowy może dla nas brzmieć nieco niepokojąco, niemniej jednak to jeden spośród najskuteczniejszych sposobów na przywrócenie właściwego poziomu nawilżenia naszej skóry, jej wygładzenia i wyraźnego odmłodzenia. Tenże kwas występuje naturalnie w skórze ludzkiej, dlatego nie powinniśmy się bać zabiegów przy jego wykorzystaniu. 

Jak właściwie działa kwas hialuronowy?

Biorąc pod uwagę skład chemiczny, kwas hialuronowy nie stanowi rodzaju kwasu, zaś wielocukru i występuje w postaci przeźroczystego płynu, który swoją konsystencją przypomina nieco żel. W takiej formie od dawna stosuje się go w kosmetologii i medycynie. Wykorzystywany jest on celem wypełniania zmarszczek, podniesienia owalu twarzy, rewitalizacji i ujędrniania skóry, wygładzenia zmarszczek na dekolcie i szyi, powiększania i modelowania ust, jak i zabiegu korekcji nosa. Nic zatem dziwnego, iż w kosmetykach jest ona najbardziej wartościowym składnikiem o właściwościach nawilżających. Tworzy także ochronną powłokę na powierzchni naszej skóry, która zapobiega utracie wilgoci, dzięki czemu można dłużej cieszyć się piękną, miękką, jak i jędrną skórą.

Dzięki użyciu 3% serum skóra ma szansę powrócić do swojej elastyczności, gładkości. Możliwe staje się również spłycenie powstających zmarszczek. 

3% roztwór kwasu hialuronowego w formie żelu jest aktywnym serum wygładzająco-regenerującym do włosów, ciała i twarzy. Unikatowa kompozycja trzech różnych rodzajów cząsteczek ma zdolność do przenikania w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu pielęgnacja może być dogłębną, zaś efekty długotrwałe. 

Serum charakteryzuje zdolność do zatrzymywania nawilżenia w skórze. 

Trzeba unikać używania produktu w przypadku stanów zapalnych, które obejmują swoim zasięgiem miejsca wymagające specjalistycznego leczenia i pielęgnacji. Trzeba również zachować dużą ostrożność w chwili stwierdzenia nadwrażliwości na którykolwiek spośród składników kwasu hialuronowego. 

Kwas hialuronowy 3%:

  • skutecznie zmniejsza głębokość i długość zmarszczek,
  • ujędrnia,
  • widocznie wygładza skórę, jak i gwarantuje jej nawilżenie. 

Jakie działanie ma produkt?:

Skóra po zastosowaniu kwasu hialuronowego staje się wyraźnie odmłodzona, świeża i promienna. Zmniejsza się widoczność oznak starzenia się skóry, nie ma się też wrażenia tłustej skóry. Ponadto wspomaga procesy regeneracyjne włosów. 

Działanie to przebadano już pod względem dermatologicznym: 

  • wygładzanie skóry zwykle o 27%,
  • nawilżenie skóry zwykle o 16%,
  • zmniejszenie długości zmarszczek zwykle o 5%,
  • ujędrnienie skóry zwykle o 5%,
  • zmniejszenie głębokości zmarszczek na ogół o 4%. 

Kwas hialuronowy 3% ma działanie wygładzające, nawilżające, jak i ujędrniające. Zmniejsza głębokość, jak i długość zmarszczek na skórze. Zapewnia uczucie ujędrniania i nawilżenia skóry, sprawia, iż staje się ona odmłodzona, świeża i promienna, zaś oznaki starzenia się są dużo mniej widoczne. Znika również wrażenie przetłuszczonej powierzchni skóry i przyspieszona zostaje regeneracja włosów. W pełni naturalne i sprawdzone produkty znajdziesz na https://domiuroda.pl/ >>