Wibrator króliczek stanowi tylko jedną z kategorii wśród kilkunastu modeli kobiecych wibratorów. Jak zatem dokonać właściwego dla siebie wyboru? Nie dziwi nas Twoja niepewność – specjalnie dla Ciebie dokonaliśmy wyczerpującego opisu poszczególnych wibratorów modelu króliczek. Dowiedz się, na czym polega ich mechanizm działania i dzięki temu wybierz swój idealny model, w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Typy wibratorów kategorii króliczek

Aktualnie na rynku występują takie wibratory króliczki jak:

  • Miniwibrator typu królik
  • Wibrator króliczek punktu A
  • Wibrator typu królik z króliczymi uszami
  • Wibrator króliczek sterowany smartfonem
  • Wibrator króliczek z powietrznym stymulatorem łechtaczki
  • Króliczek wibrator z ruchem posuwistym (pulsator)

Jak widać, poszczególnych modeli wibratorów kategorii króliczek jest naprawdę sporo. Nietrudno się zatem pogubić. Najbardziej wyjątkową stymulację zapewnia jednak ten model, który w najwyższym stopniu odpowiada na Twoje potrzeby. W związku z tym kluczowe jest bliższe poznanie wibratorów typu króliczek – zapoznaj się zatem z poniższą częścią tego artykułu.

Wibratory króliczki – na czym polega ich działanie?

Wibrator typu króliczek stanowi połączenie dwóch doskonałych gadżetów erotycznych: masażera łechtaczki i wibratora do punktu G. Stanowi zatem wibrującą zabawkę erotyczną, stymulującą w tym samym czasie najbardziej wrażliwe sfery w kobiecym ciele. 

Na zdjęciu widać, że wibrator typu króliczek jest wyposażony w dwa ramiona: krótsze jest przeznaczone do masowania zewnętrznej części ciała, czyli łechtaczki, zaś dłuższe ma za zadanie stymulację wewnątrz pochwy. Tryby wibracji są na ogół sterowane przyciskami, które są umieszczone na uchwycie wibratora. Najczęściej spotykamy osobne wibracje do części wibrującej na clitoris oraz do części stymulującej punkt G. 

Wibratory króliczki – jakie są między nimi różnice?

Wibratory typu króliczek gwarantują niezwykłą stymulację zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej części pochwy, zapewniając tym samym niesamowite doznania i intensywne orgazmy nawet tym kobietom, które zwykle ich nie przeżywają. Najważniejsze jest jednak dopasowanie konkretnego modelu do swoich potrzeb i indywidualnych oczekiwań. Najdoskonalsze z typów wibratorów znakomicie sprawdzają się przy ćwiczeniu squirtingu.

Jakie są zatem różnice pomiędzy poszczególnymi wibratorami króliczkami? 

Wodoodporność

Trybami wibracji i regulacja intensywności
Elastyczność – część jest sztywna, a część elastyczna
Ładowanie
Silniki - mogą mieć jeden, dwa lub nawet trzy silniki
Struktura powierzchni- mogą być gładkie lub z żebrowaniami
Głośność
Rozmiar – nie tylko długość, ale też średnica
Typy wibracji - mogą wibrować bądź też pracować jako wibrator z ruchem posuwistym (pulsator)
Dodatkowe funkcje, takie jak zapamiętywanie ulubionych ustawień, travel lock czy sterowanie smartfonem.

Do objaśnienia wszystkich poszczególnych różnic najlepiej posłużą nam praktyczne przykłady. Dzięki nim dokładniej zrozumiesz, jakie to ma znaczenie dla doświadczenia indywidualnej przyjemności.

Wskazówka: Jeśli już teraz wiesz, że nie zależy Ci na gadżecie służącym do penetracji pochwy, to odsyłamy do artykułu, w którym radzimy jakiego rodzaju masażer łechtaczki wybrać.

Jakiego rodzaju wibrator typu króliczek będzie idealny dla mnie?
Biorąc pod uwagę podane powyżej przykłady wibratorów króliczków (a jest to tylko niewielka ich część), posiadasz już pewną wiedzę o tym, na czym polega tego typu penetracja i co jest dla niej charakterystyczne. Jeżeli nie masz pojęcia, jaki model wibratora typu króliczek wybrać, pomocne będą poniższe wskazówki, dzięki którym na samym wstępie zawęzisz swoje poszukiwania idealnego modelu wibratora króliczka dla siebie.

Pytanie nr 1:
Czy zależy mi na smukłym, czy raczej dużym wibratorze?
Niektóre wibratory typu króliczek wykazują delikatne różnice w grubości oraz długości poszczególnych modeli. Choć nie jest to istotne w idealnym trafianiu do punktu G, to jednak wykazuje sporą wagę w doświadczaniu indywidualnej rozkoszy oraz poczucia komfortu. Zbyt gruby czy za długi wibrator może się okazać za bardzo zaawansowany dla kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi. Nie dotyczy to cielesnego przygotowania, lecz nastawienia oraz komfortu psychicznego. To właśnie opór psychiczny powoduje, że wibratory o dużych rozmiarach stają się dla danej kobiety zbyt duże.

Pytanie nr 2:
Jaką wagę przywiązuję do elastyczności? Czy wibrator musi wykazywać się dla mnie elastycznością, aby pozwalał na swobodne poruszanie się oraz właściwe układanie w pochwie?

Pytanie nr 3:
Czy interesują mnie ruchy posuwiste, czy raczej zależy mi na standardowych wibracjach?

Oprócz tego pojawia się także wygląd konkretnego modelu, czyli jego kolor, opakowanie oraz fason. Jest to ważne z uwagi na względy estetyczne, wpływające również poniekąd na doświadczanie rozkoszy. Modele, które zostały atrakcyjnie opakowane doskonale sprawdzają się jako erotyczny prezent. Pamiętajmy również o tym, że na poczucie przyjemności wpływają żebrowania na modelu wibratora.

Wskazówka:
Jeżeli poszukujesz dla kobiety erotycznego prezentu, to unikaj wibratorów zbyt dużych i mało subtelnych. Tym bardziej, jeśli ma to być pierwszy tego typu prezent erotyczny dla kobiety.

Wibratory króliczki – jak się je używa?

Jak zostało wyjaśnione, wibratory kategorii króliczek stanowią zabawki erotyczne, których działanie polega na jednoczesnym stymulowaniu punktu G oraz łechtaczki. Nie są to jednak jedyne sposoby użytkowania tego rodzaju gadżetów erotycznych dedykowanych dorosłym kobietom. Zaskoczy Cię, jak wiele zastosowań posiadają te wibrujące gadżety!

Pieszczoty w czasie gry wstępnej:
Dzięki masowaniu przez partnera wibratorem w czasie gry wstępnej, a także wypełnieniu nim wnętrza poprzez sterowanie wibracjami, momentalnie dojdzie do nawilżenia pochwy i będziesz gotowa do najważniejszego momentu współżycia. Zobaczysz, że to się sprawdza!

Rabbit wibrator sprawdzi się także idealnie jako masażer łechtaczki, nie ma konieczności umieszczania go od razu we wnętrzu pochwy jak radzi instrukcja. Dzięki głębokim wibracjom bez trudu możesz się wspinać na szczyty przyjemności! Dobra wiadomość jest taka, że kobieta ma możliwość przeżywania więcej niż jednego orgazmu w czasie jednego wieczoru.
Wibrator typu króliczek jest idealny nie tylko do masażu łechtaczki, ale także znakomicie się sprawdza w trakcie masażu całego ciała. Pomaga w rozluźnianiu napiętych mięśni i skutecznie zachęca do kolejnych igraszek. Wibratory w stylu Fun Factory Stronic Fusion nadają się także do seksu analnego, nie tylko dla kobiet. Te pulsujące gadżety idealnie masują męską prostatę, dzięki czemu dostarczają mężczyznom wielu różnych doznań, które docenią nawet ci najbardziej wymagający użytkownicy.

Mamy nadzieję, że wibratory typu króliczek i ich działania przestały być dla Ciebie tajemnicą i dzięki temu masz pewność, co chcesz wybrać dla siebie. Jeżeli wciąż masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami! Jesteśmy dostępni na czacie każdego dnia, gdzie masz możliwość anonimowo zapytać o wszystko, co dotyczy interesujących Cię erotycznych gadżetów.