Przedłużanie rzęs i faux rzęsy mają wiele zalet. Sprawiają, że Twoje oczy wyskakują, wzmacniają rzęsy i eliminują potrzebę stosowania tuszu do rzęs. Istnieją jednak również pewne wady. Proces aplikacji może być zniechęcający, a na Twoich naturalnych rzęsach mogą one być szorstkie. Ponadto, wizyty rozszerzenia rzęs może stać się kolejną rzeczą, aby dodać do już zapakowany harmonogram (nie wspominając o dodatkowe obciążenie portfela).

Więc jeśli kochasz wygląd faux rzęsy, ale nie może się zabrać z utrzymaniem, nie ma potrzeby się martwić. Istnieje wiele produktów, które mogą uzyskać pracę zrobić - a co najlepsze, szybko! Na początek, wiele maskaramingów może sprawić, że Twoje naturalne rzęsy będą wyglądać jak fałszywa - wystarczy kilka machnięć. Istnieją też serum, które odżywia rzęsy i pomaga im wydłużyć się i wypełnić przy konsekwentnym stosowaniu. Ponadto, wysokiej jakości suplementy i witaminy we włosach również mogą wspomóc proces wzrostu.

5 PRODUKTÓW, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE TWOJE NATURALNE RZĘSY BĘDĄ WYGLĄDAĆ LEPIEJ NIŻ FAŁSZYWA

UNIWERSALNY TUSZ DO RZĘS

Tarte's Lights, Camera, Lashes to tusz do rzęs "cztery w jednym", który wydłuża, zwiększa objętość, kondycjonuje i podkręca rzęsy. Ten uniwersalny tusz do rzęs zawiera składniki odżywcze, takie jak ProVitaminę B, która zagęszcza rzęsy, witaminę C, która zwalcza wolne rodniki, oraz wosk carnauba (emolient, który zapewnia gładką aplikację). Po około trzech machnięciach tego wegańskiego tuszu do rzęs, Twoje rzęsy pojawią się dłuższe, wyższe i rozdzielone, nie wyglądając przy tym na niezgrabne ani nie czując się zbyt grube.

ODŻYWCZY PODKŁAD DO TUSZU DO RZĘS

Przeciągnij LashFood's Conditioning Collagen Primer na rzęsy przed nałożeniem tuszu, aby uzyskać maksymalne rezultaty. Podkład zawiera mikrofibry przedłużające i zagęszczające rzęsy, które natychmiast rzeźbią, wzmacniają i kształtują rzęsy przed nałożeniem tuszu. Co więcej, podkład zawiera kolagen wspomagający wzrost włosów.

SERUM LASH

Chcesz mieć naturalne rzęsy, które wyglądają jak fałszywe? W takim razie musisz zastosować serum Full Lash Serum Shiseido, które przyspieszy wzrost rzęs w ciągu zaledwie ośmiu tygodni. Serum zawiera argininę, aminokwas, który poprawia i zwiększa objętość rzęs. Nakładaj go na linię rzęs codziennie rano i wieczorem po zabiegu pielęgnacyjnym. Aplikator ma wyprofilowaną końcówkę pod kątem, dzięki czemu możesz łatwo i dokładnie nałożyć serum na linię rzęs.

SUPLEMENT DO WZROSTU WŁOSÓW

Wegańskie gumy HUM Hair Sweet Hair są wykonane z biotyny, kwasu foliowego, fo-ti, B12, cynku i paba. Wszystkie są niesamowitymi składnikami pielęgnacyjnymi zaprojektowanymi tak, aby rzęsy rosły szybciej i mocniej. Wystarczy raz dziennie pop dwa z tych pysznych owoców jagodowych do żucia. Po około ośmiu tygodniach, zaczniesz zauważać różnicę w długości włosów i rzęs.

SUPLEMENT KOLAGENOWY

HUM's Collagen Love to codzienny suplement mający na celu poprawę elastyczności i siły skóry. Ale to nie wszystko; kolagen zawiera również aminokwasy, które składają się na składniki budulcowe keratyny. Keratyna jest białkiem, które tworzy Twoje włosy i wspomaga naturalny cykl ich wzrostu. Nie ogranicza się ona tylko do włosów na głowie, ale obejmuje również rzęsy. Codzienne utrwalanie kolagenu nie tylko sprawia, że Twoje włosy rosną i ujędrniają skórę, ale także sprawia, że Twoje rzęsy rosną szybciej.